archive-be.com » BE » L » LIGAZEMST.BE

Total: 44

Choose link from "Titles, links and description words view":

Or switch to "Titles and links view".
  • Liga Zemst 2015-2016
    00 Sporthal De Waterleest DE CARAVAN 4 3 RELEGATORS 93197 Vr 25 03 2016 21 30 Sporthal Bosveld T AMUZEMENT 10 1 GOLDGETTERS 93196 Wo 23 03 2016 22 00 Sporthal Winketkaai WINKETKAAI 11 1 AS TECHNICS 93193 Ma 21 03 2016 22 00 Sporthal Centrum LOS AMIGOS BANDIDOS GOTCHA UNITED 93191 Ma 21 03 2016 19 00 Sporthal Centrum DE PANIEKZAAIERS 5 0 GOUDEN STUDS 93177 Vr 18 03 2016 22 00 Sporthal Centrum GOTCHA UNITED 5 4 HATTRICK 93174 Di 15 03 2016 22 00 Sporthal Sportschuur WOLVEN 3 5 GOUDEN STUDS 93248 Vr 11 03 2016 22 00 Sporthal De Waterleest DE CARAVAN 3 4 HATTRICK 93247 Vr 11 03 2016 21 30 Sporthal Bosveld T AMUZEMENT 18 5 WOLVEN 93246 Vr 11 03 2016 20 00 Sporthal Kouter GOLDGETTERS 1 4 RELEGATORS 93245 Wo 09 03 2016 22 00 Sporthal Winketkaai WINKETKAAI 1 3 LOS AMIGOS BANDIDOS 93244 Di 08 03 2016 22 00 Sporthal De Waterleest JEPPE 10 5 4 3 GOTCHA UNITED 93243 Di 08 03 2016 19 00 Sporthal Centrum DERBY UNITED 8 6 GOUDEN STUDS 93242 Ma 07 03 2016 20 00 Sporthal Centrum ZUJA 3 18 DE PANIEKZAAIERS 93224 Vr 04 03 2016 22 00 Sporthal De Plaon HATTRICK 7 5 GOLDGETTERS 93225 Vr 04 03 2016 22 00 Sporthal De Sporthal GOUDEN STUDS 6 2 WINKETKAAI 93227 Vr 04 03 2016 22 00 W Vandenberghecentrum RELEGATORS 4 5 T AMUZEMENT 93226 Vr 04 03 2016 22 00 Sporthal Centrum GOTCHA UNITED 5 6 ZUJA 93223 Di 01 03 2016 22 00 Sporthal Sportschuur WOLVEN 5 6 DE CARAVAN 93222 Ma 29 02 2016 22 00 Sporthal Centrum LOS AMIGOS BANDIDOS 6 3 DE PANIEKZAAIERS 93221 Ma 29 02 2016 19 00 Sporthal Centrum Forfait AS TECHNICS 0 5 DERBY UNITED 93218 Vr 26 02 2016 22 00 Sporthal De Waterleest DE CARAVAN 4 4 GOTCHA UNITED 93216 Wo 24 02 2016 22 00 Sporthal Winketkaai WINKETKAAI 5 11 RELEGATORS 93215 Di 23 02 2016 22 00 Sporthal De Waterleest JEPPE 10 5 4 2 AS TECHNICS 93214 Di 23 02 2016 19 00 Sporthal Centrum DERBY UNITED 3 4 GOLDGETTERS 93213 Ma 22 02 2016 22 00 Sporthal Centrum LOS AMIGOS BANDIDOS 7 1 HATTRICK 93212 Ma 22 02 2016 20 00 Sporthal Centrum ZUJA 3 10 GOUDEN STUDS 93211 Ma 22 02 2016 19 00 Sporthal Centrum DE PANIEKZAAIERS 11 4 WOLVEN 93235 Vr 19 02 2016 22 00 Sporthal De Sporthal GOUDEN STUDS 1 1 JEPPE 10 5 93237 Vr 19 02 2016 22 00 W Vandenberghecentrum RELEGATORS 5 0 DERBY UNITED Forfait 93236 Vr 19 02 2016 22 00 Sporthal Centrum GOTCHA UNITED 3 2 T AMUZEMENT 93233 Di 16 02 2016 22 00 Sporthal Sportschuur WOLVEN 8 6 WINKETKAAI 93232 Ma 15 02 2016 22 00 Sporthal Centrum LOS AMIGOS BANDIDOS 14 0 ZUJA 93231 Ma 15 02 2016 19 00 Sporthal Centrum DE PANIEKZAAIERS 15 9 DE CARAVAN 93203 Vr 12 02 2016 22 00 Sporthal Kouter GOLDGETTERS 3 5 JEPPE 10 5 93295 Wo 10 02 2016 22 00 Sporthal Winketkaai WINKETKAAI 5 3 T AMUZEMENT 93163 Di 09 02 2016 22 00 Sporthal De Waterleest JEPPE 10 5 11 3 WINKETKAAI 93207 Vr 05 02 2016 22 00 W Vandenberghecentrum RELEGATORS 5 3 ZUJA 93206 Vr 05 02 2016 22 00 Sporthal Centrum GOTCHA UNITED 4 6 DE PANIEKZAAIERS 93204 Wo 03 02 2016 22 00 Sporthal De Plaon HATTRICK 4 3 DERBY UNITED 93202 Di 02 02 2016 22 00 Sporthal Sportschuur WOLVEN 6 10 LOS AMIGOS BANDIDOS 93201 Ma 01 02 2016 19 00 Sporthal Centrum AS TECHNICS 0 5 T AMUZEMENT 93178 Vr 29 01 2016 22 00 Sporthal De Waterleest DE CARAVAN 7 6 AS TECHNICS 93176 Vr 29 01 2016 21 30 Sporthal Bosveld T AMUZEMENT 1 10 JEPPE 10 5 93175 Wo 27 01 2016 22 00 Sporthal Winketkaai WINKETKAAI 1 0 DERBY UNITED 93173 Ma 25 01 2016 22 00 Sporthal Centrum LOS AMIGOS BANDIDOS 8 5 RELEGATORS 93172 Ma 25 01 2016 20 00 Sporthal Centrum ZUJA 5 2 GOLDGETTERS 93184 Vr 22 01 2016 22 00 Sporthal De Plaon HATTRICK 4 8 JEPPE 10 5 93185 Vr 22 01 2016 22 00 Sporthal De Sporthal GOUDEN STUDS 7 4 LOS AMIGOS BANDIDOS 93187 Vr 22 01 2016 22 00 W Vandenberghecentrum RELEGATORS 7 4 DE PANIEKZAAIERS 93186 Vr 22 01 2016 22 00 Sporthal Centrum GOTCHA UNITED 9 8 WOLVEN 93183 Vr 22 01 2016 20 00 Sporthal Kouter GOLDGETTERS 0 5 WINKETKAAI 93182 Di 19 01 2016 19 00 Sporthal Centrum DERBY UNITED 5 1 T AMUZEMENT 93181 Ma 18 01 2016 19 00 Sporthal Centrum AS TECHNICS 5 9 ZUJA 93205 Vr 15 01 2016 22 00 Sporthal De Sporthal GOUDEN STUDS 5 0 DE CARAVAN Forfait 93154 Vr 15 01 2016 20 00 Sporthal Kouter GOLDGETTERS 6 5 DE PANIEKZAAIERS 93085 Wo 13 01 2016 22 00 Sporthal Winketkaai WINKETKAAI 4 5 GOUDEN STUDS 93153 Di 12 01 2016 22 00 Sporthal De Waterleest JEPPE 10 5 9 6 ZUJA 93152 Di 12 01 2016 19 00 Sporthal Centrum DERBY UNITED 5 3 DE CARAVAN 93151 Ma 11 01 2016 19 00 Sporthal Centrum AS TECHNICS 1 10 LOS AMIGOS BANDIDOS 93165 Vr 08 01 2016 22 00 Sporthal De Plaon HATTRICK 4 5 T AMUZEMENT 93166 Vr 08 01 2016 22 00 Sporthal De Sporthal GOUDEN STUDS 5 6 GOTCHA UNITED 93167 Vr 08 01 2016 22 00 W Vandenberghecentrum RELEGATORS 6 4 WOLVEN 93164 Vr 08 01 2016 20 00 Sporthal Kouter GOLDGETTERS 8 4 DE CARAVAN 93162 Di 05 01 2016 19 00 Sporthal Centrum DERBY UNITED 4 6 ZUJA 93161 Ma 04 01 2016 19 00 Sporthal Centrum AS TECHNICS 5 12 DE PANIEKZAAIERS 93136 Vr 18 12 2015 21 30 Sporthal Bosveld T AMUZEMENT 5 1 DE CARAVAN 93135 Vr 18 12 2015 20 00 Sporthal Kouter GOLDGETTERS 5 5 WOLVEN 93134 Wo 16 12 2015

    Original URL path: http://ligazemst.be/reeks.php?reeks=3 (2016-04-26)
    Open archived version from archive


  • Liga Zemst 2015-2016
    CARRIERE 10 7 CELTIC 94264 Wo 06 04 2016 21 00 Sporthal De Plaon T KLUCHT 3 6 BRAS 94262 Di 05 04 2016 20 00 Sporthal Centrum TRAMALEIRS 2 5 DE RUT 94261 Ma 04 04 2016 21 00 Sporthal Centrum TURBO 3 5 DEN DERDEN HELFT 94257 Vr 01 04 2016 21 00 Sporthal De Waterleest DOUW DUVELS 5 1 KOMMAROP 94255 Wo 30 03 2016 22 00 Sporthal De Plaon SPORTING FOCUS 5 0 TURBO Forfait 94197 Vr 25 03 2016 21 30 Sporthal Hofstade Heide DE BINKZATTERS 11 3 TURBO 94196 Vr 25 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest DOUW DUVELS 4 4 SPORTING FOCUS 94194 Wo 23 03 2016 21 00 Sporthal Kouter TEAM AMBIANCE 3 5 BRAS 94193 Wo 23 03 2016 21 00 Sporthal De Plaon T KLUCHT 16 1 TRAMALEIRS 94191 Ma 21 03 2016 21 00 Sporthal Centrum CELTIC 3 5 DEN DERDEN HELFT 94136 Vr 18 03 2016 22 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 3 1 DEN DERDEN HELFT 94154 Wo 16 03 2016 22 00 Sporthal De Plaon SPORTING FOCUS 11 3 BRAS 94166 Wo 16 03 2016 22 00 Sporthal Peizegem FIN DE CARRIERE 2 4 KOMMAROP 94246 Vr 11 03 2016 21 30 Sporthal Hofstade Heide Forfait DE BINKZATTERS 0 5 TEAM AMBIANCE 94245 Vr 11 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 5 1 TRAMALEIRS 94244 Wo 09 03 2016 22 00 Sporthal Peizegem FIN DE CARRIERE 10 1 DEN DERDEN HELFT 94243 Wo 09 03 2016 21 00 Sporthal De Plaon T KLUCHT 6 4 DOUW DUVELS 94242 Di 08 03 2016 21 00 Sportcomplex Londerzeel KOMMAROP 9 6 CELTIC 94241 Ma 07 03 2016 21 00 Sporthal Centrum TURBO 3 3 DE RUT 94116 Vr 04 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 2 1 DE RUT 94227 Do 03 03 2016 22 00 Sporthal De Plaon DEN DERDEN HELFT 5 11 T KLUCHT 94226 Wo 02 03 2016 22 00 Sporthal De Plaon SPORTING FOCUS 9 5 KOMMAROP 94223 Di 01 03 2016 20 00 Sporthal Centrum TRAMALEIRS 3 2 FIN DE CARRIERE 94222 Ma 29 02 2016 21 00 Sporthal Centrum CELTIC 2 6 DOUW DUVELS 94216 Vr 26 02 2016 21 30 Sporthal Hofstade Heide DE BINKZATTERS 3 1 TRAMALEIRS 94215 Vr 26 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest DOUW DUVELS 3 3 TEAM AMBIANCE 94214 Wo 24 02 2016 22 00 Sporthal Peizegem FIN DE CARRIERE 6 5 SPORTSMINDED 94225 Wo 24 02 2016 21 30 Heiveld BRAS 13 3 TURBO 94213 Wo 24 02 2016 21 00 Sporthal De Plaon T KLUCHT 3 3 SPORTING FOCUS 94212 Di 23 02 2016 21 00 Sportcomplex Londerzeel KOMMAROP 5 0 DE RUT 94211 Ma 22 02 2016 21 00 Sporthal Centrum CELTIC 2 10 BRAS 94095 Vr 19 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 5 0 BRAS Forfait 94237 Do 18 02 2016 22 00 Sporthal De Plaon DEN DERDEN HELFT 0 10 DE BINKZATTERS 94236 Wo 17 02 2016 22 00 Sporthal De Plaon SPORTING FOCUS 8 1 FIN DE CARRIERE 94234 Wo 17 02 2016 21 00 Sporthal Kouter TEAM AMBIANCE 2 10 KOMMAROP 94233 Di 16 02 2016 20 00 Sporthal Centrum TRAMALEIRS 5 5 TURBO 94232 Ma 15 02 2016 21 00 Sporthal Centrum CELTIC 3 9 T KLUCHT 94292 Di 09 02 2016 21 00 Sportcomplex Londerzeel KOMMAROP 3 1 DE BINKZATTERS 94167 Ma 08 02 2016 20 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 19 1 DOUW DUVELS 94208 Vr 05 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 3 2 DE BINKZATTERS 94207 Do 04 02 2016 22 00 Sporthal De Plaon DEN DERDEN HELFT 5 3 DOUW DUVELS 94204 Wo 03 02 2016 21 00 Sporthal Kouter TEAM AMBIANCE 6 4 CELTIC 94203 Di 02 02 2016 20 00 Sporthal Centrum TRAMALEIRS 5 2 KOMMAROP 94201 Ma 01 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest DE RUT T KLUCHT 94202 Ma 01 02 2016 21 00 Sporthal Centrum TURBO 3 6 FIN DE CARRIERE 94177 Vr 29 01 2016 21 30 Sporthal Hofstade Heide DE BINKZATTERS 5 0 FIN DE CARRIERE 94176 Vr 29 01 2016 21 00 Sporthal De Waterleest DOUW DUVELS 9 1 TRAMALEIRS 94235 Wo 27 01 2016 21 30 Heiveld BRAS 8 0 SPORTSMINDED 94174 Wo 27 01 2016 21 00 Sporthal Kouter TEAM AMBIANCE 1 7 SPORTING FOCUS 94173 Wo 27 01 2016 21 00 Sporthal De Plaon T KLUCHT 8 6 TURBO 94171 Ma 25 01 2016 21 00 Sporthal Centrum CELTIC DE RUT 94187 Vr 22 01 2016 21 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 5 0 T KLUCHT Forfait 94186 Do 21 01 2016 22 00 Sporthal De Plaon DEN DERDEN HELFT 4 11 TEAM AMBIANCE 94185 Wo 20 01 2016 22 00 Sporthal De Plaon SPORTING FOCUS 12 2 CELTIC 94184 Wo 20 01 2016 21 30 Heiveld BRAS 3 5 FIN DE CARRIERE 94181 Ma 18 01 2016 21 00 Sporthal De Waterleest DE RUT 2 3 DOUW DUVELS 94182 Ma 18 01 2016 21 00 Sporthal Centrum TURBO 5 5 KOMMAROP 94157 Vr 15 01 2016 21 30 Sporthal Hofstade Heide Forfait DE BINKZATTERS 0 5 KOMMAROP 94156 Vr 15 01 2016 21 00 Sporthal De Waterleest SPORTSMINDED 7 2 CELTIC 94155 Wo 13 01 2016 22 00 Sporthal Peizegem FIN DE CARRIERE 4 8 T KLUCHT 94153 Di 12 01 2016 20 00 Sporthal Centrum TRAMALEIRS 4 4 TEAM AMBIANCE 94152 Ma 11 01 2016 21 00 Sporthal Centrum TURBO 2 8 DOUW DUVELS 94165 Wo 06 01 2016 22 00 Sporthal De Plaon SPORTING FOCUS 10 2 DEN DERDEN HELFT 94164 Wo 06 01 2016 21 30 Heiveld BRAS 11 3 DE BINKZATTERS 94163 Di 05 01 2016 20 00 Sporthal Centrum TRAMALEIRS 4 7 CELTIC 94161 Ma 04 01 2016 21 00 Sporthal De Waterleest DE RUT 3 3 TEAM AMBIANCE 94135 Wo 16 12 2015 22 00 Sporthal Peizegem FIN DE CARRIERE 2 5 DOUW

    Original URL path: http://ligazemst.be/reeks.php?reeks=4 (2016-04-26)
    Open archived version from archive

  • Liga Zemst 2015-2016
    Vr 25 03 2016 22 30 Sporthal Bosveld DE ROOS 1 7 FSV CITIZENS 95196 Vr 25 03 2016 20 00 Sporthal Kouter JONG OUD 2 4 1 SCHERPSCHUTTERS 95194 Do 24 03 2016 22 00 Sporthal De Waterleest LA ALBICELESTE 14 6 CAFETARIABOYS 95192 Ma 21 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest GALISJ 8 0 THE SKULLS 95255 Vr 18 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest LA ALBICELESTE 8 0 DE ROOS 95254 Do 17 03 2016 21 00 Sporthal De Nekker CAFETARIABOYS 2 6 FISTIK UNITED 95264 Wo 16 03 2016 22 00 Sporthal Kouter THE SKULLS 2 8 ANACONDA 95195 Ma 14 03 2016 22 00 Sporthal De Plaon FC BLANCO 2 2 FISTIK UNITED 95272 Ma 14 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest GALISJ 6 2 DE ROOS 95171 Ma 14 03 2016 20 00 Sporthal De Nekker SCHERPSCHUTTERS 4 3 ROZE BRIGADE 95246 Vr 11 03 2016 22 30 Sporthal Bosveld DE ROOS JONG OUD 2 95245 Vr 11 03 2016 21 00 Sporthal Centrum FSV CITIZENS 8 2 THE SKULLS 95244 Vr 11 03 2016 19 00 Sporthal De Plaon FC BLANCO 5 5 THE REDS 95243 Ma 07 03 2016 22 00 Sporthal Centrum FISTIK UNITED 8 2 ANACONDA 95242 Ma 07 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest GALISJ 3 11 LA ALBICELESTE 95241 Ma 07 03 2016 19 00 Sporthal De Nekker SUBLIMO 1 4 SCHERPSCHUTTERS 95226 Vr 04 03 2016 20 00 Sporthal Kouter JONG OUD 2 0 2 LA ALBICELESTE 95224 Wo 02 03 2016 22 00 Sporthal Kouter THE SKULLS 2 12 SUBLIMO 95221 Ma 29 02 2016 20 00 Sporthal De Nekker SCHERPSCHUTTERS 0 3 GALISJ 95216 Vr 26 02 2016 22 30 Sporthal Bosveld DE ROOS 2 7 ANACONDA 95215 Vr 26 02 2016 20 00 Sporthal Kouter JONG OUD 2 5 4 ROZE BRIGADE 95214 Vr 26 02 2016 19 00 Sporthal De Plaon FC BLANCO 10 3 THE SKULLS 95212 Ma 22 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest Forfait GALISJ 0 5 CAFETARIABOYS 95211 Ma 22 02 2016 19 00 Sporthal De Nekker SUBLIMO 2 4 FSV CITIZENS 95227 Vr 19 02 2016 20 30 Sporthal Hofstade Heide ANACONDA 6 4 FC BLANCO 95237 Vr 19 02 2016 20 00 Sporthal Kouter JONG OUD 2 5 2 GALISJ 95235 Do 18 02 2016 21 00 Sporthal De Nekker CAFETARIABOYS 2 11 SUBLIMO 95234 Wo 17 02 2016 22 00 Sporthal Kouter THE SKULLS 4 8 FISTIK UNITED 95233 Di 16 02 2016 19 30 Sporthal De Nekker ROZE BRIGADE 4 3 FSV CITIZENS 95232 Di 16 02 2016 19 00 Sporthal Centrum THE REDS 9 3 DE ROOS 95231 Ma 15 02 2016 20 00 Sporthal De Nekker SCHERPSCHUTTERS 4 6 FC BLANCO 95297 Vr 12 02 2016 22 30 Sporthal Bosveld DE ROOS 1 4 FC BLANCO 95304 Vr 12 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest LA ALBICELESTE 10 1 ROZE BRIGADE 95161 Ma 08 02 2016 19 00 Sporthal De Nekker SUBLIMO 5 0 DE ROOS Forfait 95208 Vr 05 02 2016 21 00 Sporthal Centrum FSV CITIZENS 5 0 FC BLANCO Forfait 95207 Vr 05 02 2016 20 30 Sporthal Hofstade Heide ANACONDA 11 6 GALISJ 95205 Wo 03 02 2016 22 00 Sporthal Kouter THE SKULLS 3 6 DE ROOS 95203 Di 02 02 2016 19 00 Sporthal Centrum THE REDS 5 3 JONG OUD 2 95202 Ma 01 02 2016 22 00 Sporthal Centrum FISTIK UNITED 4 4 SUBLIMO 95201 Ma 01 02 2016 20 00 Sporthal De Nekker SCHERPSCHUTTERS 2 2 LA ALBICELESTE 95176 Vr 29 01 2016 20 00 Sporthal Kouter JONG OUD 2 4 3 ANACONDA 95175 Vr 29 01 2016 19 00 Sporthal De Plaon FC BLANCO 7 2 SUBLIMO 95174 Do 28 01 2016 22 00 Sporthal De Waterleest LA ALBICELESTE 10 2 THE SKULLS 95173 Di 26 01 2016 19 00 Sporthal Centrum THE REDS 10 6 CAFETARIABOYS 95172 Ma 25 01 2016 21 00 Sporthal De Waterleest GALISJ 3 7 FISTIK UNITED 95187 Vr 22 01 2016 21 00 Sporthal Centrum FSV CITIZENS 5 6 GALISJ 95186 Vr 22 01 2016 20 30 Sporthal Hofstade Heide ANACONDA 7 1 LA ALBICELESTE 95185 Do 21 01 2016 21 00 Sporthal De Nekker CAFETARIABOYS 5 0 JONG OUD 2 95283 Wo 20 01 2016 22 00 Sporthal Kouter THE SKULLS 4 6 SCHERPSCHUTTERS 95183 Di 19 01 2016 19 30 Sporthal De Nekker ROZE BRIGADE 1 7 SUBLIMO 95182 Ma 18 01 2016 22 00 Sporthal Centrum FISTIK UNITED 6 3 DE ROOS 95181 Ma 18 01 2016 20 00 Sporthal De Nekker SCHERPSCHUTTERS 4 3 THE REDS 95156 Vr 15 01 2016 20 30 Sporthal Hofstade Heide ANACONDA 12 2 SCHERPSCHUTTERS 95155 Vr 15 01 2016 19 00 Sporthal De Plaon FC BLANCO 8 1 DE ROOS 95154 Do 14 01 2016 21 00 Sporthal De Nekker CAFETARIABOYS 2 4 ROZE BRIGADE 95152 Ma 11 01 2016 22 00 Sporthal Centrum FISTIK UNITED 6 4 LA ALBICELESTE 95151 Ma 11 01 2016 19 00 Sporthal De Nekker SUBLIMO 7 4 GALISJ 95167 Vr 08 01 2016 21 00 Sporthal Centrum FSV CITIZENS 5 3 LA ALBICELESTE 95166 Vr 08 01 2016 20 30 Sporthal Hofstade Heide ANACONDA 8 5 THE REDS 95165 Do 07 01 2016 21 00 Sporthal De Nekker CAFETARIABOYS 3 2 SCHERPSCHUTTERS 95164 Wo 06 01 2016 22 00 Sporthal Kouter THE SKULLS 3 2 JONG OUD 2 95163 Di 05 01 2016 19 30 Sporthal De Nekker ROZE BRIGADE 6 5 FC BLANCO 95133 Wo 23 12 2015 22 00 Sporthal Kouter THE SKULLS 6 2 CAFETARIABOYS 95064 Ma 21 12 2015 22 00 Sporthal De Plaon FC BLANCO 4 5 FSV CITIZENS 95137 Vr 18 12 2015 22 30 Sporthal Bosveld DE ROOS GALISJ 95136 Vr 18 12 2015 21 00 Sporthal Centrum FSV CITIZENS 6 1 SCHERPSCHUTTERS 95135 Vr 18 12 2015 20 30 Sporthal Hofstade Heide ANACONDA 8 3 ROZE BRIGADE

    Original URL path: http://ligazemst.be/reeks.php?reeks=5 (2016-04-26)
    Open archived version from archive

  • Liga Zemst 2015-2016
    BRIGADE 3B 97431 Vr 09 10 2015 22 00 Sporthal De Waterleest 2B HATTRICK 7 2 7 3 T AMUZEMENT 2B 97409 Ma 12 10 2015 21 00 Sporthal Centrum 1 RSC ALL IN 7 2 FC BLANCO 3B 97419 Ma 12 10 2015 22 00 Sporthal Centrum 2A FAST FOOT 9 6 CELTIC 3A 97415 Ma 26 10 2015 19 00 Sporthal Centrum 3A TRAMALEIRS 4 7 BLACK MAGIC 2A 97420 Ma 26 10 2015 21 00 Sporthal Centrum 1 ZVC MECHELEN 3 4 UNITED 1 97418 Ma 26 10 2015 22 00 Sporthal Centrum 3B SUBLIMO 2 5 JEPPE 10 5 2B 97422 Di 27 10 2015 19 00 Sporthal Centrum 3A T KLUCHT 2 15 THE REDS 3B 97428 Di 27 10 2015 20 00 Sporthal Centrum Forfait 2A YOUNGSTARS 07 0 5 DE PANIEKZAAIERS 2B 97421 Vr 30 10 2015 21 00 Sporthal Centrum 2A DE SOCCERDUDES 7 3 WALKERS 2A 97402 Vr 15 01 2016 19 00 Sporthal Centrum 2A OUDE VV 3 8 LOS AMIGOS BANDIDOS 2B 97403 Ma 25 01 2016 19 00 Sporthal Centrum 2B AS TECHNICS 2 5 LEEST D 1 97412 Vr 11 03 2016 19 00 Sporthal Centrum 2B ZUJA 4 6 RAJA MECHELEN 2A Wedstrijdnr Dag Datum Uur Sporthal Thuisploeg Uitslag Uitploeg Geen wedstrijden gevonden Wedstrijdnr Dag Datum Uur Sporthal Thuisploeg Uitslag Uitploeg 97508 Wo 13 01 2016 22 00 Sporthal Kouter 1 JONG OUD 1 5 3 BLACK MAGIC 2A 97513 Do 14 01 2016 22 00 Sporthal De Waterleest 1 TRAMALANT 5 7 BAYERNEVERLUSE 1 97509 Wo 20 01 2016 22 00 Sporthal De Waterleest 2B JEPPE 10 5 6 2 6 0 SQUADRA ELEWIJT 2A 97515 Vr 29 01 2016 19 00 Sporthal Centrum 2A KANNISHOTSKIS 10 3 DERBY UNITED 2B 97514 Ma 08 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest 3B THE REDS 6 5 DE SOCCERDUDES 2A 97504 Di 09 02 2016 19 00 Sporthal Centrum 2B DE CARAVAN 0 13 GOUDEN STUDS 2B 97507 Di 09 02 2016 20 00 Sporthal Centrum 1 RECREATIVO 14 3 WOLVEN 2B 97511 Do 11 02 2016 22 00 Sporthal De Waterleest 2B DE PANIEKZAAIERS 11 2 GOTCHA UNITED 2B 97502 Vr 12 02 2016 22 00 Sporthal De Waterleest 2A HARA KIRI 5 6 LEEST D 1 97512 Ma 15 02 2016 21 00 Sporthal De Waterleest 1 KBC CCM 9 2 THE SKULLS 3B 97505 Vr 19 02 2016 22 00 Sporthal De Waterleest 3B LA ALBICELESTE 3 8 RSC ALL IN 1 97516 Do 25 02 2016 22 00 Heiveld 2B T AMUZEMENT 3 5 ATHLETICO HOMBEEK 1 97510 Ma 14 03 2016 21 00 Sporthal Centrum 1 UNITED 7 5 FAST FOOT 2A 97503 Ma 14 03 2016 22 00 Sporthal Centrum Forfait 2A JOPPE 0 5 NO PASARAN 1 97501 Wo 23 03 2016 21 00 Sporthal De Waterleest 2B LOS AMIGOS BANDIDOS 2 0 2 2 DREAM TEAM 1 Wedstrijdnr Dag Datum Uur Sporthal Thuisploeg Uitslag Uitploeg 97607 Vr 11

    Original URL path: http://ligazemst.be/beker.php (2016-04-26)
    Open archived version from archive

  • Liga Zemst 2015-2016
    mei 2014 Zemstbakkercup 2012 2013 Hanswijk LG Athl Hombeek Uitslag 6 4 Hanswijk LG Athl Hombeek Uitslag 6 4 Hanswijk LG Athl Hombeek Uitslag 6 4 Hanswijk LG Athl Hombeek Uitslag 6 4 Hanswijk LG Athl Hombeek Uitslag 6 4 Bekerwinnaar Hanswijk LG Beker Finalist Athl Hombeek Webmaster 30 mei 2013 Beker 2011 2012 De Rocky s Dream Team Uitslag 2 2 3 1 na strafschoppen De Rocky s Dream Team Uitslag 2 2 3 1 na strafschoppen De Rocky s Dream Team Uitslag 2 2 3 1 na strafschoppen De Rocky s Dream Team Uitslag 2 2 3 1 na strafschoppen De Rocky s Dream Team Uitslag 2 2 3 1 na strafschoppen Bekerwinnaar De Rocky s Beker Finalist Dream Team De Rocky s Dream Team Uitslag 2 2 3 1 na strafschoppen De Rocky s Dream Team Uitslag 2 2 3 1 na strafschoppen Webmaster 16 mei 2012 Beker 2010 2011 De Rocky s Hara Kiri Uitslag 3 1 De Rocky s Hara Kiri Uitslag 3 1 De Rocky s Hara Kiri Uitslag 3 1 De Rocky s Hara Kiri Uitslag 3 1 De Rocky s Hara Kiri Uitslag 3 1 De Rocky s Hara Kiri Uitslag 3

    Original URL path: http://ligazemst.be/foto.php (2016-04-26)
    Open archived version from archive

  • Liga Zemst 2015-2016
    La Albiceleste Anaconda Blanco 07 02 2014 The Skulls Zvc Hattrick 04 12 2008 The Skulls ZVK De Rocky s 20 09 2007 Skulls Nachttornooi 25 06 2008 The Skulls Just For Fun 03 07 2007 Footloos The Skulls 20 04 2007 La Albiceleste Raja Mechelen 10 06 2014 La Albicelesta Anaconda 25 06 2014 La Albicelesta Heffenheim 10 06 2104 Team Ambiance La Albicelesta 10 06 2014 Andere Video

    Original URL path: http://ligazemst.be/video.php (2016-04-26)
    Open archived version from archive

  • Liga Zemst 2015-2016
    voorbeeld Beste Jef Nu maandag 01 09 2014 competitiewedstrijd tegen PLOEG A om 20u00 in Sporthal Centrum Zemst Mvg LZ Webmaster Hoe inschrijven U stuurt ons een email met daarin gsm nummer naam voornaam en functie Speler Verantwoordelijke Supporter Coach Terrein Afgevaardigde Indien mogelijk mag u in bijlage van uw inschrijvingsmail uw laatste licentielijst toevoegen Is het GRATIS 100 GRATIS de sms en worden verstuurt met een normaal gsm nummer

    Original URL path: http://ligazemst.be/news.php?news=5 (2016-04-26)
    Open archived version from archive

  • Liga Zemst 2015-2016
    s Video s Sporthal 9036 Gemeentelijke Sporthal Leuvensesteenweg 196 1932 St St Woluwe sport zaventem be 02 720 88 11 Competitie Reeks 1 Reeks 2A Reeks 2B Reeks 3A Reeks 3B Beker 1e Ronde 1 16 Finale 1 8 Finale

    Original URL path: http://ligazemst.be/sporthal.php?hal=3 (2016-04-26)
    Open archived version from archive



  •